Blog

tipy a novinky na blogu

22:27

Svatba venku? Proč ne?!

Radnice či kostel. To jsou stále nejběžnější místa, kde se odehrávají svatební obřady. Ale naštěstí to nejsou jediné možnosti. Po domluvě s oddávajícím je totiž možné vybrat si pro svatební obřad v podstatě jakékoliv místo, které se vám líbí. Vedle radnice nebo úřadu a kostela jsou stále velmi populární hrady, zámky či zámecké zahrady.
22:47

Grilujte jako mistr! aneb jak si užít vypečené léto

V parném létě není nic lepšího než udělat nějakou večerní zahradní party spojenou s grilováním. Grilování je letní vášeň nás všech. A není se čemu divit, protože maso z ohně milujeme už od pravěku. Ale pokud si chcete vychutnat opravdu skvělé grilované speciality, přečtěte si náš článek až do konce. Máme pro vás totiž několik tipů na to, jak z grilu sundat opravdovou dobrotu.
22:43

Už máte plány na léto? Přijeďte do Zlína

Ve Zlíně a jeho okolí si můžete užít přes léto spoustu zábavy a odvézt si odtud řadu netradičních zážitků.  Abyste ty nejlepší akce nepropásli, přinášíme vám krátký přehled toho nejdůležitějšího, co vás ve městě a v okolí brzy čeká.
22:11

Svatební trendy pro rok 2017? Jednoduchost a romantika

Jaro je tady a spolu s ním začíná i další svatební sezóna. I nás v penzionu UNO čeká v letošním roce šňůra svatebních obřadů a hostin, které – jak doufáme, zůstanou novomanželům vyryté nejenom na prstýnku, ale i ve vzpomínkách. Také vás čeká letos svatba? Podívejte se, jaké trendy vévodí letošnímu roku.
14:02

Tipy našeho šéfkuchaře na skvělé jarní polévky

Zelená je barva jara. Příroda se začíná probouzet ze zimního spánku a konečně se zase obleče do svěží zelené barvy, která je plná energie. Jarní energii můžete načerpat i v kuchyni. Stačí si připravit některou z jarních „zelených“ polévek, které pohladí vaše chuťové buňky a naladí vás na jarní vlnu.
22:38

Královna podzimu – dýně!

Dozrávají na zahrádkách, je je vidět všude na trzích, jednoduše nám skáčou skoro samy do cesty. Řeč je o dýních, jejichž čas právě nadešel. A když venku skučí chladný vítr, tak přijde rozhodně vhod třeba polévka z podzimních plodů.
12:06

Podzimní sklizeň UNO novinek

Vážení přátelé dobrého jídla, sklizeň sezónního ovoce a zeleniny u nás vrcholí, ale my jsme se mezi zavařováním a konzervováním rozhodli naservírovat vám naši úrodu novinek okořeněnou pozvánkami na zajímavé akce, které pro vás na podzim chystáme. Tak pojďme na to.
21:11

Prostřeno v trávě aneb kam ve Zlíně vyrazit na piknik

Chcete si na chvíli odpočinout od rušné atmosféry města Zlína? Sbalte deku, koš plný dobrého jídla a pití, pár kamarádů – a vyrazte na piknik. Máme pro vás několik tipů, kam s piknikovou výbavou vyrazit tak, abyste si užili tu pravou pohodu.