Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

UNO NOVINKA: Denní provoz nahradí speciální degustační akce a setkání

Milí přátelé,
dovolte nám informovat vás touto cestou o změnách, které do naší restaurace přinese letošní podzim. S příchodem podzimu jsme se totiž rozhodli změnit koncept naší restaurace, který pro vás jistě bude zajímavější a „chutnější“.

 

Co to přesně znamená?

S koncem léta a začátkem podzimu, od 19. září 2019, již naše restaurace nebude fungovat v běžném denním provozu, jak jste ji znali doposud. ALE ŽÁDNÉ OBAVY! 
Rozhodli jsme se k tomuto kroku proto, abychom se mohli začít výhradně soustředit na organizaci pravidelných specializovaných degustačních akcí a rodinných a jiných oslav, které jste si u nás oblíbili a prostřednictvím kterých bychom vám rádi přinášeli zcela nové gurmánské zážitky a příjemné okamžiky ve společnosti dobrého jídla a mohli tak zároveň obohatit gastronomickou mapu Zlína.

změna2

ŘÍJEN S VŮNÍ ASIE
Náš kuchař Martin už nyní pro vás chystá celou řadu těchto degustačních akcí. Začneme s nimi hned v prvním říjnovém víkendu. V pátek 4. a v sobotu 5. října proběhne v naší restauraci ochutnávka skvělých asijských polévek. Ty se servírují jako plnohodnotné hlavní jídlo. Budete si moci vybrat z těchto klasik jihovýchodní Asie:
Tom kha gai (Thajsko) – polévka s kuřecím masem a kokosovým mlékem
Phó bó (Vietnam) – klasická vietnamská polévka z hovězího masa s kořením a bylinkami
Bún cá (Vietnam) – kyselá kapří polévka s koprem a knedlíčky
Laksa (Indonésie) – královna asijských polévek s krevetami, vejcem a 2 druhy nudlí

polévky

Přijďte a ochutnejte jednu nebo klidně všechny 4 v podobě degustačních porcí. Rezervovat si můžete své místo už nyní na telefonu 775 662 980 nebo emailu restaurace@penzionuno.cz.

Do kalendáře si můžete poznačit i datum 1. listopadu 2019 – to pro vás připravujeme pětichodovou degustaci snoubenou s vínem a v listopadu nebude chybět ani tradiční týden vodní drůbeže, neboli husí hody. Už brzy prozradíme více podrobností.

 

SVATBY, OSLAVY, SETKÁNÍ…JSME TU STÁLE PRO VÁS!

Co však u nás v UNU zůstává, je možnost oslavit u nás výjimečné okamžiky. Pořádáte rodinnou oslavu? Hledáte nezapomenutelné místo pro svou svatbu? Chcete si dopřát rodinný oběd v soukromí nebo potřebujete klidné místo pro firemní večírek? Jsme tu pro vás. A budeme i nadále. Náš salonek i restaurace včetně našich kompletních služeb jsou vám k dispozici a stejně jako doposud se budeme snažit splnit všechny vaše přání ohledně dokonalé oslavy či svatby.

oslavy_svatby

Doufáme, že nám omezení denního provozu odpustíte, protože věříme, že se tím otevřou dveře k netradičním gurmánským zážitkům ve Zlíně a celé řadě zajímavých setkání u skvělého jídla.

Váš tým UNO