Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

Svatba venku? Proč ne?!

Radnice či kostel. To jsou stále nejběžnější místa, kde se odehrávají svatební obřady. Ale naštěstí to nejsou jediné možnosti. Po domluvě s oddávajícím je totiž možné vybrat si pro svatební obřad v podstatě jakékoliv místo, které se vám líbí. Vedle radnice nebo úřadu a kostela jsou stále velmi populární hrady, zámky či zámecké zahrady.

Mezi velmi populární obřad, kterému ale rozhodně nechybí romantika, patří svatba venku pod širým nebem. Pro venkovní svatbu si můžete vybrat místo, které je pro venkovní svatební obřady přizpůsobené – jako je třeba zámecká zahrada. Nebo být třeba odvážnější a vydat se na louku či do lesa, kde svatbu možná ještě nikdo nikdy neměl.

A proč se nebát a mít svatbu venku?

Ať tak či tak, svatby venku mají úžasné kouzlo. Představa, že krásně svítí sluníčko, hosté jsou venku, lehký vánek mírně nadzvedává nevěstě závoj, kolem nás je jen příroda a jsme v kruhu našich blízkých. Pokud se vám tato představa líbí, čtěte dál. Svatby venku totiž dnes už nejsou ničím výjimečným a snoubencům i hostům můžou zajistit nezapomenutelný zážitek. Už to tak bývá, že lidé se venku cítí svobodnější, méně svázání etiketou a vůbec se jim tak nějak lépe dýchá. Pokud je pohoda, uvolněnost a neformálnost to, co od své svatby čekáte, pak neváhejte a naplánujte ji venku.

Bacha na počasí

Bohužel je možné, že našeho obřadu se nechtěně zúčastní některý kolemjdoucí či sportovec. Jestliže máme vybrané místo i den, tak se můžeme modlit, aby nezlobilo počasí. Všichni si sice přejí, aby bylo krásně a slunečno, ale to není všechno.  Je vždy potřeba myslet záložní plán – party stany, altánky, přístřešky a další možnosti, jak se ukrýt před deštivou přeháňkou či větrem.

I my vám rádi u nás uspořádáme krásný svatební obřad. U nás v restauraci a penzionu UNO můžete do nového života vkročit pod svatebním obloukem na naší zahradě obklopeni zelení a ještě s výhledem na město Zlín.10623755_801500239885346_6531552517844322141_o

 

 

 

Pokud to vypadá na deštivý den, připravíme a rozložíme pro vás stany, aby obřad proběhl „v suchu“. 14712578_1116058301762870_5508404261309983294_o

 

 

 

A na svatební hostinu pak nemusíte nikam daleko, stačí se jen ze zahrady pár kroky přesunout do našeho sálu.