Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

Chutné září s restaurací UNO

Ať chceme nebo ne, podzim se pomalu blíží. Ale my víme, že všechny podzimní chmury dokáže zahnat dobré jídlo a tak vám můžeme prozradit, že hned v září vám budeme servírovat naše speciality hned na dvou zajímavých akcích.

Tou první je už věhlasný Garden Food Festival, který ve Zlíně již podruhé spojí skvělé jídlo, nejlepší kuchaře a to vše pod širým zlínským nebem. A tam přece také nemůžeme chybět. Už ladíme naše festivalové menu tak, abyste si od našeho festivalového stánku odnesli výjimečný gastronomický zážitek. A na jaké speciality se můžete těšit?

Výstřižek

 

 

 

 

Krevety panko s tabbúlou s mangem a mátou, kokosová pěna
 Vepřová líčka na zázvoru v domácí briošce, mrkev, sezam, koriandr
Brownie se zmrzlinou ze slaného karamelu a jahodová omáčka
…a ještě jedno malé chutné překvapení 😉

Tak co vy na to? Zastavíte se za námi 2. a 3. zářív parku u zámku?

TOSKÁNSKÝ VEČER

Na druhou gastronomickou akci se pak můžete těšit poslední víkend v září. To pro vás chystáme speciální degustační večer v duchu Toskánska. Toskánsko, klenot Apeninského poloostrova je místo, které nás dokonale uchvátilo. Kdo by neznal fotografie zelených kopců, aleje cypřišů a nečetl o snoubení skvělého jídla a vína. Je čas poodkrýt roušku tajemství a užít si atmosféru této úžasné krajiny přímo ve Zlíně. Sledujte naši Facebook stránku, abyste si mohli rezervovat své místo.