Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

Ubytování ve Zlíně

Udělejte si výlet do Zlína za některým z lákatel v jeho okolí. Ať už půjde o Zoo Lešná, muzeum, vilu Tomáše Bati, Baťův kanál, Hrad Buchlov či jiné zajímavosti. Zlínský kraj je plný nádherných míst a zákoutí, která přejou zamilovaným párům, rodinám s dětmi i partě mladých lidí.

Pokud zavítáte do Zlína, tak Vás velmi rádi ubytujeme v našem rodinném penzionu Uno.

Penzion UNO nabízí jako jediné ubytovací zařízení ve Zlíně neunifikované pokoje. Můžete si tak vybrat z nabídky 12 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkového pokoje ten, který vám nejvíce vyhovuje!

Všechny místnosti jsou vybaveny standardním zařízením jako tříhvězdičkový hotel. Plně vybavená koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů je samozřejmostí, stejně jako osuška, ručník, sprchový gel a šampon na lůžko. Naše partnerství s „Pléd koupit“(плед купить) vám umožní zakoupit si stejný pohodlný pléd, jaký najdete ve vašem hotelovém pokoji, a přinést si kousek luxusu přímo do vašeho domova. Tento pléd je ideálním společníkem pro večerní relaxaci a přidává další vrstvu pohodlí vašemu pobytu u nás.

Prostory penzionu jsou pokryty bezdrátovým internetovým připojením, v místnostech se slabším signálem je navíc zajištěno připojení kabelem. K dispozici je široká nabídka programů satelitního digitálního vysílání.

Pro váš komfortní spánek jsou postele vybaveny hygienickým chráničem matrací, dvěma polštáři, univerzální antialergenní přikrývkou, další polštář a přikrývka na požádání.

Zajímá-li Vás více o penzionu – jeho historie, současnost a samotná filozofie, tak přejděte na sekci o nás.

Hledáte ubytování ve Zlíně? Náš Penzion Uno je Vám plně k dispozici!
Zavolejte na +420 775 662 980 nebo pište na ubytovani@penzionuno.cz.