Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

Tipy na perfektní svatbu

SvatbaSvatba je bezpochyby jeden z nejdůležitějších dnů ve vašem životě a je nepochybně poměrně složité vybrat ideální termín a místo konání, připravit seznam hostů, perfektními šaty a snubními prsteny. Tentokrát pro Vás máme něco o pozvánkách, dortech a o květinové výzdobě.

Svatební pozvánky a tiskoviny

Rozumí se samo sebou, že tak významnou událost, jakou je svatba, oznámíte své rodině a přátelům náležitou formou. Svatební oznámení je tradičním způsobem, jak dát vědět svým blízkým o nadcházející veselce. Mívá většinou podobu tištěné pozvánky, ale fantazii se tu meze nekladou. Při vymýšlení motivu oznámení vycházejte ze zvoleného stylu svatby. Například pokud se svatba ponese v námořnickém duchu, vytvořte svatební oznámení ve formě palubního lístku. A pokud vás čeká svatba u nás, pošlete pozvánku třeba na etiketě vína.

Kromě svatebního oznámení můžeme pro vás nechat vyrobit rovnou i jmenovky na stůl, nebo poprosit o pomoc se svatebními novinami. Ty jsou pak příjemným zpestřením pro hosty v méně akčních chvílích.

Svatební dort a další laskominy

Ke svatbě patří neodmyslitelně svatební dort. I v tomto případě máte na výběr z takřka nekonečného množství možností. Můžete zvolit klasický několikapatrový dort s máslovým krémem, potahovaný marcipánový, slaný želatinový, nebo si nechte upéct třeba obrovský cupcake. Je to jen na vás. Objednávat přitom můžete bez problému v našem penzionu, rádi vám připravíme zajímavé a vyzkoušené tipy. Jen si domluvte vše včas, aby se stihlo do dne D vše připravit.

Květiny a dekorace

Také květiny a svatební dekorace objednávejte vždy v dostatečném předstihu, alespoň měsíc nebo dva před obřadem. Pokud rezervaci necháte až na poslední chvíli, může se vám stát, že se požadovaný druh květin sežene. Veškeré dekorace přitom vybírejte s citem, často zde platí, že méně je více. Náš penzion má za sebou už velké množství svateb a naši dekoratéři se pravidelně inspirují na svatebních veletrzích, a tak jsme schopni Vám vyzdobit svatbu podle nejnovějších trendů a způsobů. Zajímavé nápady a ukázky najdete také na našem facebooku a Google plus.

Další rady, jak vytvořit dokonalou svatbu se tu dočtete zase příště.