Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

Svatební trendy pro rok 2017? Jednoduchost a romantika

Jaro je tady a spolu s ním začíná i další svatební sezóna. I nás v penzionu UNO čeká v letošním roce šňůra svatebních obřadů a hostin, které – jak doufáme, zůstanou novomanželům vyryté nejenom na prstýnku, ale i ve vzpomínkách. Také vás čeká letos svatba? Podívejte se, jaké trendy vévodí letošnímu roku.

bbd78ed155bccef5aed99fa4044ff0f2
BARVY

Stejně jako loňskému roku, i tomu letošnímu kralují pastelové barvy a jejich odstíny. TOP barvou ale bude mátová a to třeba v kombinaci se šedou, broskvová, růžová, pistáciová nebo starorůžová.

ŠATY

Ženská, sexy a zároveň velmi romantická. Taková je krajka, která dominuje kolekcím svatebních šatů pro tento rok. Krajka doplněná o transparentní materiály doplněná ještě o decentní líčení a hravě spletené vlasy dá každé nevěstě pocit výjimečnosti. Zapomeňte na výrazné doplňky, v jednoduchosti je krása.

KVĚTINY

Květinových trendů je hned několik, hortenzie, hyacinty a orchideje v pastelových barvách dodají vaší svatbě romantický nádech s puncem luxusu. S růžemi nešlápnete vedle. Ale pokud chcete znát kytku roku 2017, pak si nechte zhotovit jednoduchou kytici z nádherných a voňavých pivoněk.

DORTY

Vše by mělo krásně ladit, a to včetně svatebního dortu. Dokonce i krém a reliéfy na dortu mohou být sladěny s výzdobou. Nechcete klasický dort? Pak sáhněte po skládaném dezertu typu croquembouche nebo po „dortu nedortu“, který tvoří množství miniaturních cupcakes či makronků. Velmi populární jsou čím dál více i tzv. naked cakes. Jsou to velmi jednoduché dorty bez použití sladké potahové hmoty. Buď nejsou strany dortu pokryté vůbec ničím, nebo je dort jen jemně potřený krémem. Zdobí se jen čerstvým ovocem a květinami.

14590012_1194500967274699_6331106786623339600_o

Pokud stále ještě hledáte to pravé místo pro váš velký den, ozvěte se nám. Můžeme vám nabídnout:

  • Individuální přístup ke všem požadavkům
  • Romantickou výzdobu a uspořádání stolů vyladíme podle vašich představ
  • Pro pohodlí hostů vyberete z tradičních obdelníkových nebo přívětivých kulatých stolů
  • Obřad se může odehrát v naší zahradě s výhledem na zarostlé kopce
  • Personál doplní skvělý zážitek kvalitním servisem