Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

Svatební inspirace pro rok 2016

Svatební inspiraceJaké jsou nejnovější trendy pro svatby v letošním roce? Pokud plánujete svatbu, rozhodně by vám neměly uniknout tyto novinky a zajímavé inspirace.

Svatba v tónech pastelových barev

Aktuálními trendy jsou pastelové barvy. Vytvoří jemnou svatbu a podpoří romantickou atmosféru. Mezi vůbec nejoblíbenější patří lososová, broskvová, ledově modrá, korálová, smetanová, pistáciová, meruňková nebo lila. Největším hitem však je mátová barva, kterou můžete podle vkusu kombinovat s výše uvedenými odstíny.

Romantické květiny

Letošnímu roku jednoznačně vládnou romantické květiny, jako jsou hortenzie, orchideje nebo hyacinty. Klasikou zůstávají růže a skvělou dekorací jsou i velmi efektní pivoňky. Stylové kombinace pastelových odstínů zajímavých vazeb těchto květin vytvoří z každé svatby jedinečný estetický zážitek.
Květiny

Dokonale krásné i chutné dorty

Na každou správnou svatbu patří i dort. Je jasné, že by měl být výjimečně velký, krásný a samozřejmě chutný. Trendem pro letošní rok jsou bohatě a originálně zdobené dorty v pestrých barvách. Velmi populární je také kombinace s jinými zákusky, například s krásně ozdobenými cupcakes. Je pravidlem, že by dort měl odpovídat stylu celé vaší svatby a rozhodně není na škodu zvolit příchuť podle ročního období. Osvěžující a lehčí například citrónový dort se hodí pro léto a na podzim si hosté rádi pochutnají na dýňovém dortu s pořádně hustým krémem.

Zákusek

Důmyslné a elegantní šaty

Hitem svatebních šatů jsou důmyslné krajky a chytré zakomponování transparentních materiálů. Skvěle se hodí také šaty neotřelých stylů nebo se zajímavým zdobením, které bude stylem korespondovat se zbytkem svatby.