Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

Přehled sportovní nabídky pro aktivní dovolenou ve Zlíně

Sportování ve ZlíněAktivně strávená dovolená je výbornou formou relaxace, kdy uděláte něco dobrého pro své tělo, ale i pro svou duši. Nejde ani o to shodit co nejvíce kilogramů, i když je to bonus, který se počítá. Při dovolené jde hlavně o to, užít si co nejvíce zábavy, ať už jste s partnerem, sami nebo jste vyrazili na dovolenou s přáteli. Podívejte se, jaké sportovní aktivity je možné ve Zlíně podniknout.

Návštěva fitness centra

Ve Zlíně se nachází největší fitcentrum v kraji. Vita Sana Club nabízí celou řadu sportovních aktivit od klasické posilovny, po kardio zónu, lekce pilates, zumby, jógy a mnoho dalšího. Při špatném počasí se jedná o výbornou volbu, jak si zasportovat. Pokud máte raději menší sportovní centra, není problém najít si něco jiného. Zlín je plný sportovních center, fitcenter a posiloven, které lákají k návštěvě.

Cyklistika

V krásném okolí Zlína se nachází velké množství cyklostezek s různou délkou a obtížností. Pokud si přivezete vlastní kolo, můžete se kdykoliv vydat na cestu za objevováním krás Zlína a okolí. V opačném případě je možné navštívit půjčovnu kol, kde si můžete půjčit sportovní kolo a vyrazit.
Cyklistika ve Zlíně

In-line bruslení ve Zlíně

Město Zlín je plné cyklostezek, které jsou vhodné i pro jízdu na in-line bruslích. Například 3 kilometry dlouhá trasa Zlín – Bartošova čtvrť – Lužkovice vede po břehu řeky a při využití navazujících silnic a cest s mírnou dopravou je možné prodloužit si délku až o několik kilometrů.
In-line bruslení ve Zlíně

Tenis nebo badminton

Skvělou zábavou pro dvojice nebo skupiny o čtyřech lidech je tenis nebo badminton. Hala Zlín Rumy nabízí pronájem kurtů na venkovní nebo vnitřní tenis, 4 badmintonové kurty a 2 stoly na ping pong.  Pokud nemáte vlastní vybavení, je možné zapůjčit si na místě raketu, boty i míčky.
Tenis ve Zlíně