Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

Penzion UNO – klimatizace jako pevná součást pokojů a koupaliště nedaleko

Vyrážíte do Zlína v parných červencových či srpnových dnech? Máte neblahou zkušenost s dehydratací nebo úžehem takříkajíc z první ruky? Není problém, k vodě je u nás opravdu nedaleko a také v našem penzionu o vás bude v tomto ohledu dobře postaráno.

Naprostá většina pokojů v penzionu je vybavena speciální tichou klimatizací, která nejenže skvěle odvádí svoji práci, ale na rozdíl od jiných modelů o sobě nedává vůbec vědět svým hlukem. Jakožto tříapůlhvězdičkový hotel s oficiální certifikací se staráme o mnohem nepatrnější detaily, než je (pro nás samozřejmá) kvalitní a tichá klimatizace.

Přímo ve městě na vás čekají Lázně Zlín, kde dostanete prakticky vše, co si jen v souvislosti s vodou zamanete. Nebo Aquapark Panorama Zlín, což je moderní a relativně nové koupaliště s vyhřívanými venkovními bazény. Obě zařízení můžeme vřele doporučit.

Pokud vás láká něco poněkud většího, něco, kde oko sotva dohlédne na druhý břeh, nelze nezmínit Luhačovickou přehradu. Jak už název napovídá, najdete ji poblíž Luhačovic jižním směrem od Zlína. Nádrž se honosí pěkným výhledem na severní předhůří Bílých Karpat. Severně od „Města bot“ leží sice hned dvě rychleji dostupné přehrady, Slušovice a Fryšták, těmi se ale raději příliš nezaobírejte. Jakožto zdroj pitné vody totiž neslouží ke koupání a podobným radovánkám.

V neposlední řadě vás velmi rádi osvěžíme v naší vlastní restauraci a klidně vám k tomu ještě naservírujeme jednu ze specialit moderní české kuchyně. Mimo jiné jsme pro vás zde nově připravili speciální letní menu. Ve večerních hodinách se s námi můžete věnovat například degustaci vín, kdy vám velmi rádi doporučíme konkrétní značku.