Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

Do Zlína láká nová celodenní strategická hra Baťův Zlín

Tomáš Baťa21 stanovišť, která jsou spojená s životem a prací Tomáše Bati. Trasu si každý musí zjistit sám pomocí rozluštění kódů se souřadnicemi. Naučná hra Baťův Zlín nabízí dobrodružství spojené s poznáním významné části historie města Zlín.

Na každém stanovišti čeká legenda a poutavé informace o historii a významu daného místa. Na začátku hry každý hráč dostane tablet, power banku pro dobíjení a zahajovací kód hry. Po zadání kódu do chytrého telefonu je možné sledovat vývoj na více zařízeních.

Hra je skvělou možností pro firmy, kdy tvůrci hry nabízí analýzu kolektivu a návrhy na jeho zlepšení na základě výsledků ze hry. V podstatě se dá říci, že to je právě podstata Baťovy hry, která se připravuje i ve verzi pro středoškolské studenty.

Celá akce startuje v Baťově vile, kde na vás čeká přednáška plná zajímavých věcí, které se neomezují pouze na suchá fakta. Následně začíná samotné hledání dalšího bodu, kam se musíte dostat za pomoci vyluštění kódu, který je tvořen číslicemi, obrázky a písmeny. A potom už záleží jen na tom, co všechno si ze hry odnesete a snad i v jakém pořadí se dostanete do cíle.

Vyhlášená kuchyně

Přemýšlení nad rozluštěním dalšího kódu a pochodování k novým stanovištím sebere hodně energie, je potřeba ji doplnit výborným jídlem. V našem penzionu připravujeme pokrmy s maximální péčí a s důrazem na použití kvalitních surovin. Přijďte si dát takové lahůdky, jako jsou domácí ravioly plněné ricottou a špenátem se šalvějovým máslem nebo ochutnejte křupavý steak z lososa se zeleninovým cous-cous a domácími sušenými rajčaty.

Sledujte novinky na našem Facebooku, ať vám neuniknou promyšlené degustační akce, které vždy slibují fenomenální gurmánský zážitek.