Blog

tipy a novinky na blogu

Martin Riegel

Únor ve znamení gastronomických degustací

Valentýnské menuJe zima. Dny jsou krátké a někdy máme pocit, že nás nic netěší. Co si zpříjemnit den výborným jídlem, které vám zaručeně pozvedne náladu? Vydejte se do naší restaurace a v příjemné rodinné atmosféře si vychutnejte mistrovská díla, která pohladí vaše chuťové pohárky.

Nejlepší oslava Valentýna? Jedině nad dobrým jídlem

Jak nejlépe oslavit tento svátek s člověkem, kterého máte rádi? Vyrazte na skutečně dobré jídlo. Penzion Uno si pro vás připravil speciální valentýnské menu. A co bude obsahovat? To je zatím překvapení, ale jistě se můžete těšit na zajímavé kreace, dobrý steak a chybět nebude ani výběr z kvalitních vín. S pořádným kusem masa bude večer velmi příjemný a nad sklenkou vína si užijete příjemné společné chvíle. Ne nadarmo se totiž říká, že láska prochází žaludkem. Tak se snažte, ať je vaše jídlo odrazem lásky a je stejně tak dobré, nebo dokonce lepší.

Když nemáte čas jet na dovolenou, vyšlete alespoň své chuťové buňky do Latinské Ameriky

Na konci února (konkrétně 27. 2.) je v plánu degustace latinsko-amerických specialit. Ale pozor. Nejedná se o obyčejnou ochutnávku. Pokrmy pro vás připraví talentovaná kuchařka Kamila Rundusová, známá pod přezdívkou Kamura. Své kulinářské schopnosti získala nejen v českých kuchyních, ale také při cestování po světě nebo od samotného Jamieho Olivera. Těšit se můžete na ta nejlepší jídla z Jižní Ameriky, jako je tacos, cazuela, ceviche a další. Na přesné složení menu si ještě chvíli musíte počkat, ale už teď je jasné, že večer 27. 2. je předem rezervovaný pro pořádný gurmánský zážitek, který jen tak nezažijete.

Více o Kamile a o její předchozí návštěvě v naší restauraci se dozvíte v tomto článku.
Kamila Rundusová